kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Gastronomia najlepsza na pokładzie
tubeplayer.pl

Z dzieciństwa podróże wakacyjne kojarzą się głównie z pociągami. Jeżdżąc PKP zawsze ważne było, by mieć odpowiednio zaopatrzony plecak podróżny, a w nim smakołyki najlepsze na drogę.

Co ciekawsze, takie dania jedzone w pociągu smakowały o wiele lepiej, niż te same produkty w innych warunkach. Może to atmosfera wakacji, może towarzysze podróży, albo sam fakt jazdy pociągiem sprawił, że nawet najciaśniejszy wagon był idealnym miejscem na zjedzenie pysznego drugiego śniadania.

Dla podróżników, którzy nie preferują domowych wyrobów proponowany jest szeroki asortyment posiłków oferowanych przez WARS. Teraz, oprócz kuchni polskiej można spróbować także posiłków śródziemnomorskich.

Można wybrać się do wagonu restauracyjnego lub barowego, a nowoczesny wystój i ergonomiczne wnętrze zapewniają, że każdy posiłek będzie smaczny i umili długą drogę. A takie posiłki stanowią również doskonałą okazję, by zapoznać się z towarzyszami podróży i nawiązać nowe znajomości, mają więc nie tylko kulinarne atuty.