kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
www.stefanhula.com

Coraz więcej osób, zwłaszcza w małych mieszkaniach, szuka rozwiązań pozwalających na jak najbardziej ekonomiczne wykorzystywanie przestrzeni. Dlatego nic dziwnego, że pojawiają się takie innowacyjne rozwiązania, jak jadalnia połączona z kuchnią, czy z salonem. Miejscem jedzenia posiłków nie musi być jednak nudny stół, stojący między telewizorem, a drzwiami.

www.2012gniewojca.pl

Odrobina wyobraźni pozwoli stworzyć wygodne i stylowe stanowisko, gdzie każdy posiłek będzie smakował o wiele lepiej. Nowoczesne projekty najczęściej zakładają specjalnie wydzielone miejsce w salonie, w którym będzie się bardzo ładnie prezentował zarówno duży stół rodzinny, jak i mniejsze, nowoczesne modele. Pięknie wygląda część jadalna usytuowana przy dużym oknie, zapewnia to perfekcyjny dostęp promieni słonecznych, a dodatkowo – jeśli mamy szczęście – piękny widok umilający posiłki.

Dodatkowym plusem jest także dostęp świeżego powietrza. Często część jadalną odgradzają też parawany, jednak muszą być one dobrane do stylu, w którym urządzony jest salon, a gdy mamy za mało miejsca mogą jedynie niepotrzebnie zająć przestrzeń.  .