kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca

Posiłki nie powinny wiązać się jedynie z przykrą koniecznością uzupełnienia brakujących kalorii i oddania organizmowi odrobiny witamin.

Warto ciągle odkrywać nowe miejsca, gdzie można zjeść coś dobrego, a jednocześnie w przyjemny i ekscytujący sposób spędzić czas.

Takim miejscem może okazać się na przykład „Dark restaurant”.

Być może lokale, gdzie posiłki podawane są w całkowitej ciemności nie wydają się być na pierwszy rzut oka najwygodniejszymi miejscami na obiad, jednak z czasem przekonają każdego niedowiarka, że warto zaryzykować dla odrobiny emocji.

Kelner w noktowizorze doprowadza ludzi do stolika, ustalając wcześniej, czego nie lubią, a następnie przygotowuje obiad, który jest jedną, wielką niespodzianką.

To szczególna uczta nie tylko dla naszych żołądków, ale także dla zmysłów, które muszą działać na pełnych obrotach, gdy jeden z nich – wzrok, jest wyłączony z użytku. Jeśli jednak wolimy zachwycać się pięknem jedzenia to warto sprawdzić best polish restaurant warsaw.

www.spzozlask.pl

W Polsce pierwszą restaurację tego typu otworzono w Poznaniu, zwiedzając to miasto warto więc wpisać w terminarz takie ekstremalne przeżycie.Przeżycie z pewnością warte jest ryzyka.