kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca

Podróż samochodem to często jedyne wyjście, by dojechać szybko i sprawnie na wakacje. Również krótsze podróże, do pracy, czy na zakupy, nie obędą się bez auta, ale zwłaszcza przy tych dłuższych wycieczkach bez jedzenia może być trudno, a na głodny żołądek żaden kierowca długo nie pojeździ. Czy samochód może więc być wygodnym miejscem na posiłek? Wielu kierowców uważa, że podróżując samochodem można swobodnie pozwolić sobie na picie i jedzenie. Jednak to błąd, ponieważ nie można spożywać czegokolwiek podczas jazdy.

nowotworowe.chorobyswiata.com.pl

Może to kosztować mandat nawet w wysokości 500 złotych, dotyczy to zarówno samochodów prywatnych, jak i służbowych. Dane ekspertów oznajmiają, że jedząc podczas prowadzenia auta zwiększamy ryzyko wypadków aż o 80%. Samochód jednak może stanowić miejsce na praktyczne spożywanie posiłku. Wystarczy zatrzymać się gdzieś na postoju, otworzyć okno i ciesząc się świeżym powietrzem zjeść ulubioną kanapkę.

Można to osiągnąć kupując na przykład stolik przykręcany, wykonany ze stali lub z plastiku, z odpornym mocowaniem i hakami mocującymi, przytwierdzany do kierownicy, czy do tylnego siedzenia, nadaje się nie tylko na jedzenie, ale też na przykład na trzymanie laptopa!.