kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Kolacja z ryżem w roli głównej
Serwetki bawełniane

Ryż niewątpliwie należy do składników, który już dawno przestał być wykorzystywany wyłącznie w kuchni azjatyckiej. Smaczny, pożywny i łatwy w przygotowaniu podbija serca zarówno kucharzy światowej klasy, jak i zwyczajnych pań domu. Świetnym pomysłem na wykorzystanie ryżu są dania na kolację, bowiem jest to składnik, który znakomicie współgra zarówno z warzywami, jak i z różnymi rodzajami mięsa.

Ciekawym, a zarazem prostym daniem z ryżu, które możemy zaserwować na kolację są pomidory z ryżowym farszem z dodatkiem warzyw. Zastanawiając się nad kolacyjnymi potrawami, możemy zdecydować również o przyrządzeniu ryżu z kurczakiem w sosie, który dopasujemy do własnych preferencji smakowych. Ryż odnajdzie się także w różnego rodzaju sałatkach, uzupełniając się smakiem z pozostałymi ich składnikami.

Bezsprzecznie kolacja z ryżem w roli głównej to znakomity wybór zarówno dla wybrednych niejadków, jak i mało wymagających łasuchów, bowiem jest gwarancją ciekawych doznań kulinarnych, których przyrządzenie nie wymaga wyrafinowanych umiejętności.