kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Nadworny cukiernik Lidla
visgrana Rodzynki

Wiele uwagi poświęca się medialnie aktywnym kucharzom i to właśnie oni zgarniają dla siebie największy kawałek tortu popularności i splendoru. Skoro jednak o torcie mowa, to swoje trzy grosze od czasu do czasu wtrącają również cukiernicy.

Jak na razie żaden z rodzimych mistrzów słodkości nie zrobił wielkiej kariery telewizyjnej, ale jest co najmniej jeden z dużym potencjałem. Mowa o Pawle Małeckim – jednym z najlepszych cukierników nad Wisłą, który jakiś czas temu został jedną z twarzy dyskontów niemieckiej sieci Lidl.

www.medimedia.com.pl

Filmy z jego udziałem zaczęły pojawiać się w internecie. Pokazuje on jak przyrządzić świetne wypieki – oczywiście z wykorzystaniem składników jakie można kupić w promowanym markecie.

Co jakiś czas Małecki jest zapraszany do programów telewizyjnych, gdzie także przybliża widzom cukierniczą sztukę. Możliwe, że wkrótce zobaczymy go na srebrnym ekranie z własną, autorską audycją.

Jest to o tyle prawdopodobne, że słodkości także są bliskie sercom wielu osób. Programy w tym temacie wciąż stanowią niezagospodarowaną niszę.