kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Nie tylko prędkość

Wiele osób kojarzy jazdę motocyklem przede wszystkim z rozwijaniem bardzo dużych prędkości. Rzeczywiście istnieje taki stereotyp, jednakże nie zawsze jest on trafny, o czym jeszcze będziemy pisać.

Trzeba bowiem pamiętać, że nie każdy jednoślad z silnikiem powstał z myślą o tym, aby gnać nim, wyprzedzając wszystkie inne pojazdy. Z pewnością inne założenie towarzyszy inżynierom Harley-Davidson, którzy od początku stawiają na doskonałość techniczną połączoną z majestatycznym charakterem.

Skutkiem tego nie wszystkie harleye mogą jechać tak szybko. Owszem, można nabyć bardziej sportowe modele, które zostały tak zaprojektowane, aby były w stanie rozwijać wyższe prędkości.

Jednakże prawda jest taka, że harley ma funkcjonować przede wszystkim jako maszyna pełna klasy i wdzięku. Ma wyglądać wyjątkowo, przykuwać spojrzenia i dostarczać swojemu właścicielowi wielkiej dumy i satysfakcji.

Te wszystkie cele da się osiągnąć jedynie wówczas, gdy za projektem stanie właściwa myśl przewodnia. Tą wykazują się jedynie najlepsi.