kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Pasja z pokolenia na pokolenie

W kontekście poprzedniego wpisu warto pochylić się jeszcze przez moment nad tym, jak bardzo harleye mogą zdeterminować życie rodzinne i wpłynąć na to, co będą robić młodzi ludzie. Kto ma w rodzinie zapalonego motocyklistę, ten wie, o czym mowa.

Zresztą dotyczy to także innych pasjonatów, dla których są to bardzo ważne sprawy. Dzieci mają świetny zmysł obserwacji, ale są też świetne w naśladowaniu.

Ich plastyczność sprawia, że jako dorośli jesteśmy im w stanie wiele przekazać, do wielu kwestii przekonać. Dorastając w otoczeniu motocykli pewne wybory mogą się stać oczywiste.

Bywają rodziny, w których miłość do harleyów jest kultywowana już w którymś pokoleniu z rzędu i nic nie wskazuje, aby na tym miało się skończyć. To naprawdę piękne, że jako ludzie potrafimy się do tego stopnia oddać pasji, zaangażować i poczuć, że to nasza droga w życiu.

Rodzice, dla których marka Harley-Davidson jest czymś więcej niż tylko maszyną z silnikiem i kołami, będą dumni i szczęśliwi. Zobaczą, że ich dzieci odnalazły się w tym świecie i uznały go za własny.

Ciężko chyba o większy dowód uznania za wychowanie w takim, a nie innym klimacie.