kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Ramsay to biznes
rodzina.antykoncepcyjnie.com.pl https://pan-centrum.pl/202-rekawy-cukiernicze-woreczki-cukiernicze

Kariera jaką zrobił Gordon Ramsay ma daleko idące konsekwencje dla niego samego i jego bliskich. Przeważnie są to konsekwencje bardzo pozytywne, ponieważ uznany kucharz i medialny showman wciąż otrzymuje nowe propozycje, które zapewniają mu stały dopływ gotówki.

Po sukcesie, jaki odniosły „Kuchenne Rewolucje” z jego udziałem pojawiły się kolejne programy kulinarne, w których Brytyjczyk z powodzeniem zaistniał. Świetnie wypadł jako jeden z trójki jurorów w „Master Chef”.

Oceniał tam dokonania kucharzy-amatorów, którzy rywalizowali o prym, tytuł Master Chefa i kontrakt na własną książkę kucharską. Audycja doczekała się kilku sezonów i miała w Stanach Zjednoczonych znakomitą oglądalność.

Później program zawitał na licencji do wielu krajów, także do Polski. Często Ramsay pojawiał się gościnnie w odcinkach zagranicznych edycji.

Był nim również w polskiej wersji „Master Chefa”, w którym czołową jurorką była oczywiście Magda Gessler. Poza tym pojawiły się także programy z jego udziałem, w których prezentował znakomite przepisy na dania z różnych stron świata.

W jednym z projektów zajmował się także stawianiem na nogi zaniedbanych hoteli.