kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Widzowie kochają show

Ludzie cieszą się telewizją wtedy, gdy na ekranie dzieje się coś efektownego i przykuwającego uwagę. Źródłem sukcesów poszczególnych audycji są ludzie, którzy się tam pojawiają, na czele z prowadzącymi. Magda Gessler ze swoją barwną osobowością okazała się być doskonałą żywą receptą na wysoką oglądalność oraz na prowadzenie ekskluzywna restauracja warszawa. Bardzo dobry lokal to dobra restauracja starówka warszawa. 

Efektowne stroje, burza lokowanych blond włosów, donośny głos i wielka charyzma – kombinacja tych wszystkich elementów sprawia, że od programów z udziałem Gesslerowej ciężko oderwać wzrok. W niektórych odcinkach „Rewolucji” dzieją się rzeczy dramatyczne. Nie brakuje scen bardzo emocjonalnych, które prowadząca umiejętnie rozgrywa i podkręca.

Chwilami program z poświęconego kuchni i przemianom restauracji zamienia się w reality show zajmujące się życiem prywatnym pracowników i właścicieli. Na jaw wychodzą rodzinne zaszłości, osobiste kryzysy i problemy psychiczne, które odbijają się na działaniu knajp. Ten ładunek emocjonalny przyciąga przed ekrany jeszcze więcej ludzi, a przecież o to chodzi telewizyjnym menadżerom.