kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca

Ludzie cieszą się telewizją wtedy, gdy na ekranie dzieje się coś efektownego i przykuwającego uwagę. Źródłem sukcesów poszczególnych audycji są ludzie, którzy się tam pojawiają, na czele z prowadzącymi. Magda Gessler ze swoją barwną osobowością okazała się być doskonałą żywą receptą na wysoką oglądalność oraz na prowadzenie ekskluzywna restauracja warszawa.

Efektowne stroje, burza lokowanych blond włosów, donośny głos i wielka charyzma – kombinacja tych wszystkich elementów sprawia, że od programów z udziałem Gesslerowej ciężko oderwać wzrok. W niektórych odcinkach „Rewolucji” dzieją się rzeczy dramatyczne. Nie brakuje scen bardzo emocjonalnych, które prowadząca umiejętnie rozgrywa i podkręca.

Chwilami program z poświęconego kuchni i przemianom restauracji zamienia się w reality show zajmujące się życiem prywatnym pracowników i właścicieli. Na jaw wychodzą rodzinne zaszłości, osobiste kryzysy i problemy psychiczne, które odbijają się na działaniu knajp. Ten ładunek emocjonalny przyciąga przed ekrany jeszcze więcej ludzi, a przecież o to chodzi telewizyjnym menadżerom.