kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Zaczęło się od Ramsaya
www.efs.net.pl

Cała wielka moda na programy kulinarne, w których kluczową rolę odgrywa jedna charyzmatyczna postać wzięła się od jednego człowieka. Uchodzi on za jedną z żywych legend dobrej kuchni i ma na obronę tego tytułu twarde argumenty.

Mowa o Gordonie Ramsayu – brytyjskim kucharzu i restauratorze, który odniósł wielki sukces zawodowy oraz medialny. To właśnie on był pierwszym prowadzącym „Kuchennych Rewolucji” i wyznaczył pewien standard zachowania dla kolejnych gospodarzy formatu w innych krajach.

http://www.ciechsol.com/produkty-solne/produkt/Sol_Peklujaca_0_35_0_45

Ramsay łączy w sobie dwie cechy, które przesądziły o jego bardzo silnej pozycji. Po pierwsze jest wyrazistą, pełną dynamizmu osobowością.

Potrafi krzyknąć, zakląć, rzucić talerzem i trzasnąć drzwiami. Po drugie jest fachowcem i autorytetem kulinarnym, którego kompetencji nie sposób podważyć.

Ogromna wiedza i doświadczenie w prowadzeniu restauracji sprawiają, że wielu widzów wybacza mu chamskie zachowanie i bezkompromisowe besztanie uczestników programu. Ludzie doceniają fakt, że Ramsay nie robi tego dla swojej przyjemności, ale chce osiągnąć konkretne cele.