kukania

Dania z mrożone - szef kuchni poleca
Międzynarodowa wspólnota

Była już mowa o tym, że motocykle spod znaku Harley-Davidson mają swoich fanów na całym świecie. To rzeczywiście prawda, dlatego nie należy dziwić się temu, że wiele cyklicznych spotkań i festiwali ma charakter międzynarodowy.

Godną reprezentację ma na nich również Polska, gdzie nie brakuje ludzi zaangażowanych w ruch motocyklowy. Coraz częściej główne role odgrywają nie tylko kultowe harleye, ale także inne maszyny, za którymi stoją nie mniej renomowane marki.

Jest tak, że dla kogoś, kto kocha motocykle nie ma większego znaczenia, czy jego kolega jeździ harleyem, bmw czy hondą. Jeśli chodzi o harleyowców sensu stricte, to właśnie oni mają najwięcej do powiedzenia w materii budowania międzynarodowego ruchu.

Jak pisaliśmy wcześniej, łączy ich nie tylko sprzęt jakim się poruszają, ale też ubiór, słuchana muzyka czy model zachowań. To coś uniwersalnego, co stoi ponad innymi kwestiami.

Gdy na zlocie międzynarodowym spotykają się właściciele harleyów z różnych stron świata, to wszyscy dogadują się doskonale, jakby znali się od wielu lat. Wspólna pasja zbliża bowiem ludzi.